cVerify

cVerify

cVerify vám umožní efektivně ověřit důvěryhodnost Vašich obchodních partnerů.

První verze této služby, nazvaná CEVR (Central Validation Register System), byla zveřejněna počátkem roku 2013. Požadavky technologického trhu však rostly tak rychle, že v polovině roku 2013 jsme se rozhodli zcela obnovit celý program. Spolu s tím jsme také revidovali název aplikace, abychom lépe vyjádřili její hlavní účel - ověřování.

Primárním impulsem, který inicioval tvorbu cVerify, byly právní změny v oblasti daní a plateb v České republice. Zejména potřeba identifikovat nespolehlivé daňové poplatníky, resp. ověřit jejich účty, pokud jde o transakce vyšší než 700 000 Kč. Ale nechtěli jsme jen přijít s jednorázovým řešením pro tento konkrétní registr, což je cesta mnoha dalších vývojářů SAP, a dokonce i některých z velkých center podpory. Chtěli jsme udělat řešení většího rozsahu, tímpádem minimalizovat závislost zákazníka SAP na službách a dostupnosti veřejných registrů.

Dalším faktorem, který ovlivňoval vývoj programu, byl vývoj technologických požadavků zákazníka.

cVerify umožňuje efektivně ověřit důvěryhodnost obchodních partnerů v rámci prostředí SAP. Je plně integrován se všemi ostatními standardními funkcemi SAP.

Klíčové vlastnosti cVerify

  • „Lehké“ řešení, které snižuje dlouhodobé náklady,
  • off-line režim, včetně strukturovaných dat s možností předávat je (např. pokud nemůžete provádět změny v nadřízenému SAPu ),
  • bezpečný režim, který nezaznamenává historii sledovaných obchodních partnerů zákazníka,
  • další zdroje (registr adres RUIAN a další indexy v rámci SR a dalších evropských zemí),
  • další uživatelské scénáře, zejména vymazání dat a další sledování platnosti,
  • ostatní procesy SAP, včetně funkcí mobility.