Prosperujte se SAP

Prosperujte se SAP

Systémy SAP jsou organické struktury, které se neustále vyvíjejí s novými technologiemi a funkcemi. Aby bylo možné plně využít jeho implementace ve Vaší společnosti, je nezbytné neustále sledovat veškerý aktuální vývoj a optimalizovat své pracovní návyky. Naše inovace přinášejí obrovské pohodlí. Prosperujte se SAP a rozvíjejte se s námi.

Za posledních 17 let, kdy jsme partnerem SAP, pomáháme našim zákazníkům řešit jejich každodenní problémy a inovovat používané systémy SAP. Nebojíme se přijít s zajímavými řešeními, která mohou často elegantně řešit velmi složité problémy. Zatím jsme odpracovali více než 120 000 projektových dnů. Rozsah našich kompetencí zahrnuje všechny standardní obchodní procesy podporované společností SAP. Náš sektor je zaměřen především na průmyslové a užitkové společnosti.

Našim zákazníkům dodáváme implementace celého systému, kterýkoliv z modulů, roll-outů a designových řešení pro konkrétní požadavky zákazníků. Jednou z našich klíčových dovedností je schopnost dodávat našim zákazníkům vývojová řešení využívající nejnovější funkční a technické inovace SAP. O tom svědčí i pravidelné ocenění SAP Quality Awards v oblasti inovací.

Aby byl informační systém SAP stejně funkční a prosperující jako Vaše společnost, potřebuje přiměřenou pozornost a péči, organický rozvoj a konečné úpravy.

Naši architekti a vedoucí konzultanti mají obvykle více než desetileté mezinárodní zkušenosti se SAP, spolu s hlubokými znalostmi jak klasických, tak inovativních technologií systémů SAP. Proto jsou schopni navrhnout to nejlepší z dnešních řešení, dle požadavků zákazníka.

Garantujeme nejvyšší možné využití standardu SAP v technické i funkční části dodávaného řešení.

U regionálních nebo průmyslově specifických požadavků, které standardní funkce systémů SAP nemusí pokrývat, vyvíjíme vlastní produkty s kvalitou a zárukami, které odpovídají normám jakéhokoli produktu SAP.

Kvalita není pro nás jen prázdným slovem - kromě certifikací a metodik jsme vyvinuli praktické nástroje každodenního použití, jako je ABAPdoc, motivující vývojáře k výkonu ve vysoce kvalitním a transparentním vývoji. Dalším užitečným nástrojem je převodník BPMN, který umožňuje nástroji BPMN analyzovat stávající a často již matoucí SAP Business Workflow, procesy ccBPM a integrační scénáře.